Official website of UNITED STUDIO 2020

A THOUSAND AND MORE - Zawartość

05 April 2021

Miło jest gościć Państwa na tej stronie internetowej.

Dzisiaj z wielką chęcią przybliżę zawartość nowego albumu UNITED STUDIO 2020 -

A THOUSAND AND MORE. Ponad miesiąc temu swoją premierę miał singiel promujący ten album. Był to SI Calculator w wersji konsolowej. Na albumie znajdzie on swoje specjalne miejsce jako bonus. Będzie bonusem, gdyż album swoją premierę będzie miał już prawie niedługo, ale jeszcze jej nie ma, natomiast SI Calculator (Console) już ją miał. To pierwszy powód, drugim powodem jest fakt, że jako jedyny jest programem, wyświetlanym w konsoli. Cała reszta będzie wyświetlana w oknie aplikacji.

 

Poniżej grafika prezentująca wszystkie tytuły programów na A THOUSAND AND MORE

 

 

Jak Państwo widzą na albumie znajdzie się sześć programów. SI Calculator pojawi się w dwóch wersjach. Jako bonus w wersji konsolowej i zwyczajnie. W wersji zwykłej dodane zostanie kilka usprawniających działanie dodatków, możliwych do odpowiedniego wprowadzenia tylko w wersji z oknem aplikacji. Przelicznik jednostek pozostanie bez zmian.

 

Do dnia premiery co jakiś czas pojawiać się na tej stronie internetowej będą artykuły przybliżające dokładnie pozostałe cztery nieprzybliżone programy (ROAD TO TARGET, PRIORITIES, QUALITIES, UP TO A THOUSAND). W najbliższym czasie również pojawi się oficjalna data premiery tego albumu.

 

Dziękuję za przeznaczenie czasu na przeczytanie tego artykułu.

Zapraszam ponownie!

 

Kontakt

@contact.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 21:00