Official website of UNITED STUDIO 2020

PRIORITIES

27 April 2021

Witamy szanowny gościu!

 

Zgodnie z zapowiedzią w poprzednim artykule, dzisiaj przedstawię jeden z sześciu programów, które znajdą się na nowym albumie A THOUSAND AND MORE. Jeśli szanowny internauto nie przeczytałeś poprzedniego artykułu to bardzo serdecznie do niego zapraszam, gdyż znajduje się na nim przybliżenie ogólnikowe całego nowego albumu United Studio 2020. Jednak dla wygody już tutaj poniżej umieszczam najważniejszą część ostatniego artykułu, grafikę przedstawiającą z nazwy wszystkie programy umieszczone na albumie.

 

 

Dzisiaj przybliżę dokładnie PRIORITIES. Na samym początku należy zaznaczyć, że w przeciwieństwie do SI Calculator w dwóch wersjach jest to gra. Dokładnie mówiąc jest to komputerowe odwzorowane jednej gry karcianej, która jest nazywaną “wojną”.

 

Na samym początku rozgrywki następuje rozdanie kart (po równo dla gracza i komputera). Następnie gracz naciska na grzbiet swoich kart i pojawia się na środku okna aplikacji ta karta od drugiej strony. Komputer wyciąga jedną ze swoich kart. Wygrywa karta o wyższej wartości. Za wygranie takiego wyłożenia gracz otrzymuje punkt, natomiast za przegranie punkt zostaje odejmowany. Jeśli obie karty mają taką samą wartość, następne wyłożenie jest rozstrzygające. W takim przypadku nie jest już przyznawany, bądź odejmowany jeden punkt, tylko tyle punktów ile było wyłożeń. Na końcu gry następuje zliczenie ostatecznych wyników. Jeżeli gracz będzie miał więcej punktów niż zero wygrywa, jeżeli mniej przegrywa, gdy ma równe zero jest remis.

 

 

Mam nadzieję, że spodoba się Państwu PRIORITIES i artykuł był interesujący i przydatny. Przypominam, że w najbliższym czasie będą pojawiać się podobne artykuły opisujące pozostałe trzy aplikacje. Za niedługo pojawi się również dokładna data premiery A THOUSAND AND MORE.

 

Zapraszam ponownie!

Kontakt

@contact.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 21:00