Official website of UNITED STUDIO 2020

ROAD TO TARGET

03 May 2021

Witamy!

 

Dzisiaj zgodnie z poprzednimi artykułami przybliżę kolejny program, który znajdzie się na nowym albumie o nazwie A THOUSAND AND MORE. Jeśli szanowny internauto nie przeczytałeś poprzednich artykułów to bardzo serdecznie do nich zapraszam, gdyż znajduje się na jednym z nich przybliżenie ogólnikowe całego nowego albumu United Studio 2020, na drugim można dowiedzieć się wiele o Road To Target.

 

W tym artykule postaram się przybliżyć aplikację ROAD TO TARGET. Jest to kolejna gra, dokładnie quiz. Na starcie gotowe do podejścia są dwa quizy. Jeden z ogólnej wiedzy matematycznej, drugi z ogólnej wiedzy geograficznej. Quizy nie są wymagające. Quizy można w specjalnym trybie edytować (zmieniać pytania i możliwe odpowiedzi). Za poprawne odpowiedzi w quizie przyznawane są punkty, za które można odblokowywać nowe zróżnicowane, ciekawe awatary i zdolności, które będą pomagać przy zdobywaniu kolejnych punktów. Dokładnie tak prezentuje się w olbrzymim skrócie ROAD TO TARGET.

 

 

Mam nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu ROAD TO TARGET i artykuł ten był interesujący i przydatny. Przypominam, że w najbliższym czasie będą pojawiać się podobne artykuły opisujące pozostałe dwie aplikacje. Za niedługo pojawi się również dokładna data premiery A THOUSAND AND MORE.

 

Zapraszam ponownie

 

Kontakt

@contact.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 21:00