Official website of UNITED STUDIO 2020

UP TO A THOUSAND

17 May 2021

Witaj drogi internauto!

 

Dzisiaj zgodnie z poprzednimi artykułami przybliżę kolejny, już ostatni program, który znajdzie się na nowym albumie o nazwie A THOUSAND AND MORE. Jeśli szanowny internauto nie przeczytałeś poprzednich artykułów to bardzo serdecznie do nich zapraszam, gdyż znajduje się na jednym z nich przybliżenie ogólnikowe całego nowego albumu United Studio 2020, na poprzednich można dowiedzieć się wiele o każdym programie, który znajdzie się na A THOUSAND AND MORE, który już za niedługo będzie.

 

Dzisiaj zamierzam przyjrzeć się dokładniej ostatniemu już nie opisanemu projektowi z nowego albumu. Czas na UP TO A THOUSAND. Można nazwać to projektem tytułowym, od niego powstał tytuł całego albumu.

 

 

UP TO A THOUSAND to kolejna gra karciana przeniesiona do świata komputerowego. Jak nazwa na to wskazuje jest to gra nazywana w świecie rzeczywistym “tysiąc”. Jest to dość skomplikowana gra. Osobiście uważam ją za najbardziej “wciągającą” grę na A THOUSAND AND MORE. Nie ma większego sensu, bym tutaj rozpisywał zasady tej gry. Zachęcam do poczytania o “tysiącu” na specjalnych, dedykowanych wyłącznie grą karcianym stronach. Skracając: gra składa się z wielu partii, pod koniec których zliczane są punkty graczy. Punkty z reguły są dodawane, jednak bywa też i tak, że gracz sobie nie poradzi i są one mu odejmowane. Wygrywa gracz, który pierwszy zdobędzie tysiąc punktów.

 

Do programów na albumie dołączone zostaną opisy. Do UP TO A THOUSAND większą częścią tych opisów będą bardzo dokładne zasady gry. Bardzo ważne jest by każdy gracz przed uruchomieniem UP TO A THOUSAND przeczytał zasady. Nieznajomość zasad podstawowych, lub tych umownych zawartych w tamtym opisie może prowadzić do niepotrzebnych komplikacji.

Mam nadzieję, że UP TO A THOUSAND “wciągnie” Państwa i artykuł ten był interesujący i przydatny. Proszę spodziewać się w następnym artykule dokładnej daty premiery A THOUSAND AND MORE.

 

 

 

Zapraszam ponownie

 

Kontakt

@contact.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 21:00